CGNET.cz

TV.CGNET.cz - aktuálně nabízené TV tarify a programové balíčky

- IPTV - více než 60 TV stanic a 25 rádií ve Vašem PC, NTB, tabletu či mobilu za 90 Kč/měs + možnost sledování až 50h zpětně včetně 50h pro Vaše nahrávky včetně NP+ za 60 Kč/měs + možnost až 3 soubežně sledující zařízení za 30 Kč/měs . Vyzkoušejte nezávazně ZDARMA na 14dní po registraci - pokud jste již naším zákazníkem na http://tv.cgnet.cz

 

  Platba Popis tarifu
TV1 90 Kč / měsíc obsahuje START balíček, sledování je možné na libovolném počtu zařízení (PC, notebooky, tablety a mobily s androidem, na speciálním settopboxu, ve Vaší SmartTV), v jednom okamžiku ale vždy jen max. 1 stream celkem přičemž stream z max. 2xSmart TV či set-top boxu se do toho nepočítá (tj. soubežně nelze sledovat tv na mobilu a PC, ale na PC a Smart TV či set-top boxu ano)
TV1 plus
(ZDARMA k A40)
150 Kč / měsíc obsahuje START balíček, sledování je možné na libovolném počtu zařízení (PC, notebooky, tablety a mobily s androidem, na speciálním settopboxu, ve Vaší SmartTV), v jednom okamžiku ale vždy jen  max. 1 stream celkem přičemž stream z max. 2xSmart TV či set-top boxu se do toho nepočítá (tj. soubežně nelze sledovat tv na mobilu a PC, ale na PC a Smart TV či set-top boxu ano) + timeshifting s funkcemi zastavení pořadu, sledování až 50h zpětně a až 50h prostoru pro Vámi nahrané pořady uložené na našem serveru až 6 měsíců + balíček NP+*
TV3 120 Kč / měsíc obsahuje START balíček, sledování je možné na libovolném počtu zařízení (PC, notebooky, tablety a mobily s androidem, na speciálním settopboxu, ve Vaší SmartTV), v jednom okamžiku ale vždy jen  max. 2 streamy celkem přičemž stream z max. 2xSmart TV či set-top boxu se do toho nepočítá (tj. soubežně nelze sledovat tv na mobilu, tabletu,PC a ntb, ale na mobilu, tabletu, PC a Smart TV či set-top boxu ano)
TV3 plus 180 Kč / měsíc obsahuje START balíček, sledování je možné na libovolném počtu zařízení (PC, notebooky, tablety a mobily s androidem, na speciálním settopboxu, ve Vaší SmartTV), v jednom okamžiku ale vždy jen  max. 2 streamy celkem přičemž stream z max. 2xSmart TV či set-top boxu se do toho nepočítá (tj. soubežně nelze sledovat tv na mobilu, tabletu,PC a ntb, ale na mobilu, tabletu, PC a Smart TV či set-top boxu ano) + timeshifting s funkcemi zastavení pořadu, sledování až 50h zpětně a až 50h prostoru pro Vámi nahrané pořady uložené na našem serveru až 6 měsíců + balíček NP+*

* balíček NP+ - zpětné přehrávání a záznam TV pořadů skupin Nova a Prima a možnost sledovat ze záznamu až 7dní zpětně a i mimo naši síť !

 Další možnosti rozšíření možností IPTV - Baličky:

 Podívejte se jak je to jednoduché : https://www.youtube.com/watch?v=tcnULtAm-10&feature=player_embedded

        

                                                                   

        

Ve SmartTV televizorech SAMSUNG , LG, PANASONIC modelové řady 2012 a novějších, lze sledovat TV přímo přes integrovaného klienta, kterého si snadno stáhnete v manažeru aplikací ve Vaší televizi. POZOR! Limit jsou max. 2ks Smart TV na jednu přípojku v základní ceně. Pokud vyžadujete 3ks Smart TV, nutno si zaplatit balíček za 70 Kč / měs.

http://www.samsung.com/cz/experience/tv/smarttv/aplikace-sledovanitv.html

 Nebo lze využít speciální set-top boxy, které lze připojit k novým i starým televizorům a umožní sledování naší TV i na televizorech nepodporujících Smart TV klienta:

                                      Motorola Arris VIP 1113SledovaniTV Android box II

 

 

Facebook

Kulturní vyžití

Česko na dlani

RYCHLOST.CZ - test připojení internetu, databáze internetového připojení, diskuzní fórum